Σημειώνονται αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων. Στους παιδικούς αγώνες είχαμε περισσότερες από 70 συμμετοχές και σημειώνονται οι 3 πρώτοι σε κάθε κατηγορία.

MOLYVOS NIGHT

OVERALL

1 808 RICARDO PEREIRA 24:10:04
2 819 MARCO BELI 24:18:00
3 833 ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 24:29:01
4 820 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 25:09:00
5 806 ΚΕΛΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25:35:05
6 823 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 28:33:00
7 810 PEDRO RIVEIRA 28:51:00
8 827 ΓΕΛΑΓΩΤΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ 29:24:02
9 818 ROY VAN ROSSUM 29:38:06
10 809 PAULO CONCALVES 30:35:09
11 830 CARLOS DIAS 30:35:09
12 824 ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 31:31:03
13 803 ΚΕΡΕΒΑΝΙΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31:43:06
14 829 ΛΑΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 32:27:01
15 821 ΒΑΙΜΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 32:33:01
16 831 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33:19:01
17 822 ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 33:51:07
18 826 CASTELEIN ASTRID 34:08:05
19 805 ΔΕΜΕΛΗ ΤΟΥΛΙΝΑ 35:28:07
20 807 ΤΖΑΒΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 35:54:08
21 825 ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΖΕΤΑ 26:49:09
22 812 ANTONIO SANTOS 37:56:04
23 813 BRUNO CONCEICAO 37:56:04
24 835 BEITSKE COISTRA 38:05:07
25 814 MELANIE VAN DER REE 38:11:06
26 802 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΑΝΘΗ 38:43:05
27 801 ΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 39:08:06
28 817 ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΣΕΜΕΛΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 40:56:05
29 834 ΒΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 42:53:09
30 828 ΖΑΠΡΟΥ ΒΙΒΗ 43:10:05
31 832 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 43:15:06
32 815 ΚΑΛΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 44:52:09
33 816 ΠΑΠΑΔΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ 44:52:09
34 804 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 53:17:05
35 811 JOJE OLIVEIRA 57:35:07

 

CATEGORY RANKING

WOMEN

1 827 ΓΕΛΑΓΩΤΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ
2 824 ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 821 ΒΑΙΜΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
4 826 CASTELEIN ASTRID
5 805 ΔΕΜΕΛΗ ΤΟΥΛΙΝΑ
6 825 ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΖΕΤΑ
7 835 REITSKE COISTRA
8 814 MELANIE VAN DER REE
9 802 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΑΝΘΗ
10 801 ΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
11 817 ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΣΕΜΕΛΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ
12 834 ΒΑΤΗ ΜΑΡΙΑ
13 828 ΖΑΠΡΟΥ ΒΙΒΗ
14 816 ΠΑΠΑΔΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ
15 804 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

 

MEN

1 808 RICARDO PEREIRA
2 820 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
3 810 PEDRO RIVEIRA
4 830 CARLOS DIAS
5 803 ΚΕΡΕΒΑΝΙΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 831 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7 807 ΤΖΑΒΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8 815 ΚΑΛΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

VETERAN

1 819 MARCO BELI
2 833 ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 806 ΚΕΛΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 823 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
5 818 ROY VAN ROSSUM
6 809 PAULO CONCALVE
7 829 ΛΑΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
8 822 ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
9 812 ANTONIO SANTOS
10 813 BRUNO CONCEICAO
11 832 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
12 811 JOJE OLIVEIRA

 

LESVOS RUN 13 km

OVERALL

1 915 AMIR ALI 1:16:05
2 904 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:18:21
3 917 HASSEINI WALI 1:20:00
4 919 YAHIE RIZNA 1:22:42
5 901 ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:24:22
6 920 AHMADI MAJID 1:26:16
7 908 ΚΕΛΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:26:42
8 916 BURR PURNELL 1:28:01
9 921 MAX GONZALEZ POLO 1:43:05
10 922 GERMAIN ARNAN MARTINEZ CURRO 1:43:22
11 902 ΧΑΤΖΗΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:44:11
12 923 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1:44:28
13 912 ΓΛΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1:44:46
14 914 ESTELLE JEAN 1:44:55
15 903 ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:46:08
16 905 ALBERT CSABA 1:46:22
17 913 PETER KLOOSTER 1:47:17
18 918 ZAWAK ALI 1:53:34
19 907 CASTELEIN ASTRID 1:54:02
20 906 MOLNAR DAVID 2:24:02
21 910 ΠΑΠΑΖΩΗ ΝΕΝΑ 2:29:11
22 909 ΜΑΤΖΩΡΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2:29:11
23 911 ΧΑΤΖΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3:06:47

 

CATEGORY RANKING

WOMEN

1 914 ESTELLE JEAN
2 907 CASTELEIN ASTRID
3 910 ΠΑΠΑΖΩΗ ΝΕΝΑ

 

ΜΕΝ

1 915 AMIR ALI
2 904 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 917 HASSEINI WALI
4 919 YAHIE RIZNA
5 920 AHMADI MAJID
6 916 BURR PURNELL
7 922 GERMAIN ARNAN MARTINEZ CURRO
8 912 ΓΛΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
9 918 ZAWAR ALI
10 906 MOLNAR DAVID
11 911 ΧΑΤΖΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

VETERAN

1 901 ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 908 ΚΕΛΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 921 MAX GONZALEZ POLO
4 902 ΧΑΤΖΗΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 923 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
6 903 ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7 904 CSABA ALBERT
8 913 KLOOSTER PETER
9 909 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

 

LESVOS TRAIL 25 km

OVERALL

1 108 ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:31:25
2 102 ΛΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:41:34
3 107 ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2:43:02
4 104 ΑΓΡΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:48:11
5 111 ΚΙΖΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2:48:51
6 117 KNUT GROVE 2:49:29
7 120 ΚΟΥΛΜΑΝΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:52:05
8 114 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2:58:33
9 106 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:13:01
10 101 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:18:16
11 113 ΚΟΡΟΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:20:20
12 121 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗ 3:45:05
13 110 ΤΖΙΒΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:52:43
14 116 ROY VAN ROSSUM 3:58:01
DNF ΟΝ ΤΙΜΕ 103 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

WOMEN

1 121 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗ
DNF ON TIME 103 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΜΕΝ

1 108 ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 102 ΛΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 104 ΑΓΡΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4 120 ΚΟΥΛΜΑΝΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5 114 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
6 106 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

VETERAN

1 107 ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
2 111 ΚΙΖΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
3 117 KNUT GROVE
4 101 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 113 ΚΟΡΟΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
6 110 ΤΖΙΒΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7 116 ROY VAN ROSSUM

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΩΝ

ΑΓΟΡΙΑ 7-10 ΕΤΩΝ

  1. 403 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ
  2. 429 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ
  3. 431 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΤΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7-10 ΕΤΩΝ

  1. 408 ΕΛΕΝΗ ΝΤΑΛΩΣΗ
  2. 417 ΓΚΡΕΣΙΛΝΤΑ ΝΤΟΛΛΑΓΚΑ
  3. 435 ΣΟΦΙΑ ΜΩΥΣΗ

ΑΓΟΡΙΑ 11-14 ΕΤΩΝ

  1. 444 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ
  2. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ
  3. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11-14 ΕΤΩΝ

  1. ΜΑΡΙΑ ΜΩΥΣΗ
  2. ΑΡΕΤΗ ΒΟΥΡΣΟΥΚΗ
  3. ΕΙΡΗΝΗ ΕΓΓΛΕΖΟΥ